HYPE 0

Állásajánlatok

Szeretnél nálunk dolgozni?

Tapasztalt projektmenedzser kollégát keresünk kreatív kommunikációs ügynökségünkbe!

Ha vitted már ügyfelek offline és online reklámanyagainak produkcióit, esetleg rendezvényeit a kreatív brief-től a számlázásig, gyűjtöttél eddig legalább 2-3 évnyi reklámügynökségi, grafikai stúdiós tapasztalatot, akkor érdemes jelentkezned hozzánk, mert lehet, hogy pont rád van szükségünk – neked pedig ránk!

Nekünk fontos:

Lendületes, csapatjátékos, határozott és gyors legyél, de amikor kell kedves, türelmes is egyben. Ha van marketinges, PR szakos tapasztalatod, angol tudásod, az nagyon jó, de ami még nagyon fontos, hogy megbízható és elhivatott légy - csak erre nem tudunk megtanítani, minden másra felkészítünk.

Amivel mindenképpen rendelkeznie kell annak, akit keresünk:

  • min. 2 év reklámügynökségi vagy grafikai stúdiós vagy tapasztalat

  • képesség a precíz adminisztrációra, valamint az ügyfélkapcsolatok ápolására

  • B kategóriás jogosítvány

  • érzék a kommunikációhoz és a reklámszakmához

  • igényes esztétikai érzék

  • terhelhetőség és szellemi „állóképesség”

  • MS Office felhasználói rutin

Előnyök:

  • felsőfokú képzettség

  • angol vagy német működőképes nyelvtudás

  • grafikai szoftverekre való alaprálátás

Neked ajánljuk:

  • versenyképes fizetés

  • kellemes munkakörnyezet

  • érdekes projektek

  • rugalmasság

  • összetartó csapat.

Fényképes CV-t, bemutatkozó-motivációs levelet, fizetési elképzelés megjelöléssel az info@fingerprint.hu címre várjuk.

Jelentkezési határidő: 2018.03.31.

Várható kezdés: 2018.05.01

Munkavégzés helye: Szeged